Chorvatsko - Istria

07. 06. - 11. 06. 2017

Počet účastníků: 9 potápěčů

Cena: 8.650,- Kč

Přihlášky:  standa@respodiving.cz

Vrakové safárko - prodloužený víkend. 

Opět po roce jsme připravili vrakové safari pro skupinu 9 potápěčů na lodi Kristina. Plavba z Rabacu - Opatija - Rijeka - zpět do Rabacu. Vraky: Lina, Peltastis, El Hawi Star a Sigrid. Kristina: motorová 16-ti metrová loď, má dva vestavěné motory 2x123 kW, je vybavena radarem a echo sonarem. Na lodi jsou dvě dvoulůžkové a jedna třílůžková kajuta, koupelna se sprchou, WC a prostorný salonek. Plně vybavená kuchyně, televize, DVD a rádio. O vaše pohodlí a bezpečnou plavbu se postarají 2 členové posádky (kapitán a průvodce). Foukání lahví vzduchem je zajištěno přímo na lodi vlastním kompresorem Bauer 15 (240L/hod). Elektřina 220 V, funguje v době kotvení v přístavu.

Safari je určeno jak pro technické, tak i rekreační potápěče. Hloubka ponorů je dána vaší potápěčskou kvalifikací. Foukání bude zajištěno pravým mořským chorvatským vzduchem. Stage s nitroxem a případně kyslíkem je dobré přivézt plné z domova. V omezené míře je můžete nafoukat na základně v Rabacu před vyplutím.

Bydlíme a stravujeme se na lodi, denně se dělají dva ponory na vraky. Přes noc kotvíme v přístavu, kde je možnost vycházky i posezení v místních hospůdkách, ale také doplnění chybějících potravin a tekutin.

Naše safárko je prodloužené o jednu noc s tím, že se nalodíme již ve středu odpoledne a ráno odpočatí vyrážíme na první vrakový ponor. 

Časový plán:

Středa 07. 06. - cesta do Chorvatska, nalodění a                                          kontrola výstroje, dofoukání lahví

Čtvrtek 08. 06. - 2 ponory na vraku

Pátek    09. 06. - 2 ponory na vraku 

Sobota  10. 06. - 2 ponory na vraku 

Neděle 11. 06. - 1 ponor na vraku a odjezd do ČR