Egypt - Safari

25. 11. - 02. 12. 2017

Počet úřastníků: 22 potápěčů

Cena: 25.950,- Kč

Přihlášky: standa@respodiving.cz

Egypt - Severojižní safari. 25. 11. - 02. 12. 2017

Po čase opět pořádáme naše tradiční potápěčské safari na vodách Rudého moře. Vyplouváme z Hurghady. Safari je vhodné jak pro vrakové i rybičkové potápěče, tak i pro méně zkušené potápěče kombinující potápění na nejlepších vracích a útesech v sev. části Rudého moře - včetně jednoho z nejproslulejších vraků na světě - Thistlegormu, nezrádnějšího útesu v Rudém moři - Abu Nuhas se 4-mi vraky a unikátních útesů v chráněné oblasti Ras Mohamed, s potápěním v oblasti Safagy. Zde sa nachází další atraktivní a zároveň tragický vrak trajektu Salem Express, ale i jedny z nejkrásnějších korálových reefů v Egypt - Abu Kefan, Panorama Reef...

Na safari bude připraveno i potápění pro technické potápěče. Je k dispozici 6 - 8 twinů a několik stage. Tím si můžete užít i delší a náročnější penetrace do vraků. 

Trasa je volena z Hurghady na sever k útesu Abu Nuhas, Ghiannis D., Carnatic, Chrisoula K.,, Kimon M., Thistlegorm, Rosalie Moller a poté na jih do oblasti Safagy: Salem Express, Al Kahfain. Určitě navštívíme ty nejlepší vraky severu Rudého moře. Samozřejmě také ty nejlepší útesy s bohato faunou i florou. Safari vede Standa Slabý a Jirka Drnec.